Kurumsal

GELECEĞE NASIL BAKIYORUZ?

1987’den Günümüze Güvenilirliğin Yapı Taşı

Gelecekte inşaat sektörü içerisinde öncü firmalar arasında yer almak isteyen Elbiz İnşaat sahip olduğu farklı bakış açıları ile sektöründe çarpıcı ve kalıcı izler bırakmak için yola çıktı. Taşın altına elini koymaktan hiçbir zaman çekinmeyen Elbiz İnşaat, zamanını, emeğini, tecrübesini ve finansman gücünü gelişmekte olan ülke ekonomisine katkı sağlamak adına sadece inşaat alanında değil; teknoloji, mühendislik ve savunma sanayii alanlarında da gurur verici yatırımlar gerçekleştirmiştir. Amacımız; her yeni projede, kendini tekrarlamak yerine gelinen noktayı bir adım ileriye götürmek isteyen Elbiz İnşaatın, varoluşunun temel gerekçesi estetik kaygı ve sosyal sorumluluk hissiyatı olmuştur. Bunu başarabilmek için ihtiyacı olan sürükleyici gücü, müşterileri ile sağlam ve yakın ilişkiler kurarak kazandı. Koyduğu her tuğla harcında kazandığı güveni, koyduğu ilkeleri unutmadan her zaman daha iyisi için yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Elbiz İnşaat olarak misyonumuz, güven, kalite ve hizmet anlayışının tüm faaliyetlerimizde eksiksiz olarak yer almasını sağlamaktır.
Konforlu Yaşam Alanları
Kalite Garantisi
Yaratıcı Çözümler

Projelerimizi inceleyin

İncele

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: