Haber

Benevre Beytepe’de Sizi Yüksek Standartlar Bekliyor

28/06/2021 Elbiz İnşaat

Doğanın bize verdiği tüm güzellikleri kurduğumuz her ortamda görmek istedik. Doğallığı koruyarak, duyguları incitmeden, güzel ortamların mutlu insanlar yarattığını bilerek…

HAYATI FARKLI YAŞAMAYA BAŞLAYIN

Benevre Beytepe konforlu ev anlayışının yanı sıra çalışma ortamı, kafesi, spor merkezi, cep sineması,açık havuzu ve yaşamın her anı gözetilerek kurgulanmış hizmetleriyle ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. Hızlı akan hayat içerisinde genç, dinamik ve modern bir yaşam, eşsiz konumu ile sizleri Benevre Beytepe’ de bekliyor. Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşmanızı sağlayan alternatif yolları, şehrin en iyi üniversitelerine olan yakınlığı ve bölgede tek olan konsepti ile Benevre Beytepe, sizleri Ankara’da farklı yaşamaya davet ediyor.

GELECEĞE YÜKSELEN YATIRIM 

Benevre Beytepe; 3,05 metre kat yüksekliği ile toplam 27 katta yer alan Stüdyo, 1+1, 2+1 ve Loft olmak üzere 167 konuttan oluşuyor. Yeşil alanları ve farklı çizgide olan sosyal donatıları ile hayattan keyif almanız için tasarlanan Benevre, Ankara’ nın en nezih semtlerinden biri olan Beytepe’ de yükseliyor. Sizler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü detay zengini bu projede yaşama dolarak yaşayacaksınız. Yepyeni bir yaşama başlayacağınız Benevre, size güçlü bir yatırım fırsatı sunuyor. Her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark imkanı sunan proje; 265.000 TL’den başlayan cazip fiyatlar, hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka Mortgage kredi seçeneği ile sizleri bekliyor. Proje tesliminden sonra 5 yıl süre ile Yönetim ve Concierge Hizmetlerini sunacak olan Benevre Beytepe, ayrıca Ankara’da bir ilki gerçekleştirerek Kira ve Aidat Garantisi Hizmeti sunup, gelirinizi garanti altına alıyor.

AYRICALIKLAR SİZİN İÇİN BİR ARADA 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: