Benevre Beytepe

Benevre Beytepe

Elbiz İnşaat “Benevre Beytepe” ile standartların ötesinde bir yasam hayal edenlere, konfor ve ayrıcalığın ışığını yansıtıyor. Elbiz İnsaat, 29 yıllık konut tecrübesi ile Ankara Beytepe’de yükselen Benevre Beytepe projesini hayata geçiriyor.
Mülkiyeti Elbiz İnşaat’a ait 5.085 m2 arsa alanı üzerinde, 24.000 m2 inşaat alanına sahip Benevre Beytepe 167 rezidans ile tek bloktan oluşuyor. 27 katlı projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daire seçenekleri yer alıyor.
Ankara Eskisehir-Ümitköy Kavsagı ile İncek Bulvarı’nı birbirine baglayan Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde kentin en gözde semti olan Beytepe’de genç, dinamik ve modern bir yasam sunuluyor.
Benevre Beytepe,
BB Lounge (kafe –kütüphane - toplantı salonu ),
BB Studio (müzik ve karaoke odası)
BB Movie (cep sineması),
BB Pool & Fit (yüzme havuzu – fitness – sauna),
BB Guesthouse (misafirhane),
BB Kids (çoçuk bakım merkezi ), BB Play (oyun odası),
BB Pet House ve açık spor alanları ile hayal ettiginiz konforu gerçege dönüstürüyor.
Her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark,yerden ısıtma sistemi, tam beslemeli jeneratör, 7/24 resepsiyon/lobi, concierge hizmeti, 7/24 güvenlik - kapalı devre kamera sistemi ve teknik servis ile her sey en ince ayrıntısına kadar düsünüldü.

Proje ile detaylı bilgi için   www.benevre.com.tr   adresini ziyaret edebilirsiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand.so.5: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: