HABERLER

Benevre Beytepe’de Sizi Yüksek Standartlar Bekliyor

Kuruluş tarihi olan 1987 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veren Elbiz İnşaat Ltd. Şti. Benevre Beytepe projesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Doğanın bize verdiği tüm güzellikleri kurduğumuz her ortamda görmek istedik. Doğallığı koruyarak, duyguları incitmeden, güzel ortamların mutlu insanlar yarattığını bilerek…

HAYATI FARKLI YAŞAMAYA BAŞLAYIN

Benevre Beytepe konforlu ev anlayışının yanı sıra çalışma ortamı, kafesi, spor merkezi, cep sineması,açık havuzu ve yaşamın her anı gözetilerek kurgulanmış hizmetleriyle ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir. Hızlı akan hayat içerisinde genç, dinamik ve modern bir yaşam, eşsiz konumu ile sizleri Benevre Beytepe’ de bekliyor. Konforlu yaşam standartları, şehrin her yerine kolay ulaşmanızı sağlayan alternatif yolları, şehrin en iyi üniversitelerine olan yakınlığı ve bölgede tek olan konsepti ile Benevre Beytepe, sizleri Ankara’da farklı yaşamaya davet ediyor.

GELECEĞE YÜKSELEN YATIRIM 

Benevre Beytepe; 3,05 metre kat yüksekliği ile toplam 27 katta yer alan Stüdyo, 1+1, 2+1 ve Loft olmak üzere 167 konuttan oluşuyor. Yeşil alanları ve farklı çizgide olan sosyal donatıları ile hayattan keyif almanız için tasarlanan Benevre, Ankara’ nın en nezih semtlerinden biri olan Beytepe’ de yükseliyor. Sizler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü detay zengini bu projede yaşama dolarak yaşayacaksınız. Yepyeni bir yaşama başlayacağınız Benevre, size güçlü bir yatırım fırsatı sunuyor. Her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark imkanı sunan proje; 265.000 TL’den başlayan cazip fiyatlar, hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka Mortgage kredi seçeneği ile sizleri bekliyor. Proje tesliminden sonra 5 yıl süre ile Yönetim ve Concierge Hizmetlerini sunacak olan Benevre Beytepe, ayrıca Ankara’da bir ilki gerçekleştirerek Kira ve Aidat Garantisi Hizmeti sunup, gelirinizi garanti altına alıyor.

AYRICALIKLAR SİZİN İÇİN BİR ARADA 

Hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştüren Benevre Beytepe, konseptinde bulundurduğu birçok detayla şehre ihtiyaç duymadan şehri yaşamayı vadediyor.

BB Lounge (Kütüphane – Kafe)

BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası)

BB Movie (Cep Sineması)

BB Pool& Fit (Yüzme Havuzu – Fitness – Sauna)

BB Sports

BB Guesthouse ( Misafirhane)

BB Play (Oyun Odası)

BB Kids

BUTİK İŞLETME HİZMETLERİ 

7/24 Resepsiyon – Lobi

Rezidans Hizmeti

Concierge Hizmeti

Profesyonel Mülk Yönetimi

Her Daireye Özel Tapulu Depo

Her Daireye Özel Otopark Hizmeti

Toplantı Salonu Pet Bakım Hizmeti

Kuru Temizleme Hizmeti

7/24 Güvenlik Hizmeti – Kapalı Devre Kamera Sistemi

Teknik Servis Hizmeti

Yerden Isıtma Sistemi

Tam Beslemeli Jeneratör Servis

Benevre Beytepe konutları, 1 Kasım 2017 itibariyle konut teslimine başlayacak olup; tüm özelliklerini inceleyebilmeniz için sizi satış ofisine ziyarete bekliyor.

  • 1987’den beri

  • Toplam 21
    Proje

  • 328.000 m’ Toplam
    İnşaat Alanı

  • 20+Tamamlanan
    Proje Sayısı